EGG PROTEIN шоколад 900г

400 грн.
Виробник:Willmax
Модель: wx803

Яєчний протеїн EGG PROTEIN WILLMAX незамінний джерелом білка у людей з алергією на сою або молочні продукти. Вживання яєчного протеїну призводить до прискореного розвитку м'язів, такі властивості обумовлені наявністю підвищеного вмісту амінокислот.

Яйця завжди були першочерговим продуктом в раціоні людини - це пояснюється їх унікальним складом, який містить велику кількість тваринного білка і корисних речовин. Особливою популярністю вони користуються у спортсменів, організм яких мають потребу в систематичному надходженні високоякісних білків.

     Яєчний протеїн EGG PROTEIN WILLMAX стане незамінним джерелом білка у людей з алергією на сою або молочні продукти. Для них, єдиною можливістю отримувати якісний білок, є яєчний протеїн, що дозволяє максимально швидко досягати поставлених спортивних цілей.

ПЕРЕВАГИ WILLMAX EGG PROTEIN

       Вживання яєчного протеїну в рекомендованих кількостях, призводить до прискореного розвитку м'язів - це дозволяє швидко і ефективно наростити здорову м'язову масу. Такі властивості яєчного білка обумовлені наявністю підвищеного вмісту амінокислоти з розгалуженим ланцюгом (ВСАА) - лейцину. Рівень вмісту лейцину становить близько 9%, тільки в сироватковому протеїні його рівень його вище - близько 11%.

Після вживання яєчного протеїну, білок потрапляє в організм, швидко збільшуючи рівень амінокислот в крові - це стимулює поліпшення харчування м'язів на клітинному рівні, з подальшим зростанням м'язової тканини. Більш того, він викликає у людини відчуття ситості, що дозволяє застосовувати дану різновид протеїну не тільки спортсменам, активно нарощують м'язову масу, але і людям з надмірною масою, що бажають позбутися від зайвих кілограмів.

У порівнянні з іншими джерелами протеїну, яєчний білок містить велику кількість лейцину - це дозволяє наситити організм необхідною кількістю корисного білка і знизити вживання протеїну з інших джерел, зберігаючи високий темп зростання м'язової маси.

     Істотною перевагою яєчного білка є можливість його вживання в будь-який час доби без шкоди здоров'ю. Фахівцями доведено, що вживання в їжу 5 грам яєчного протеїну, сприяє прискоренню відновлення м'язових клітин.

У професійній спортивному середовищі, яєчний білок називають досконалим - це обумовлено наявністю в складі яєць всіх необхідних поживних речовин для нормальної роботи людського організму.

  Чому варто купити EGG PROTEIN Willmax:

Порція 30 г містить:

• протеїн - 23 г;

• BCAA-амінокислоти - 5 г;

• цукор - 0 г.

Рекомендації щодо застосування: дорослим по 1-3 порції в день, в залежності від інтенсивності навантажень, маси тіла, віку і рівня підготовки.

- в тренувальні дні: приймати за 1-1,5 години до тренування і протягом 30 хвилин після.

- в нетренувальні дні: перший раз вранці і ще один раз між прийомами їжі

 

Спосіб приготування: розчинити одну порцію продукту 30г (1,5 мірні ложки) в шейкері з 300 - 400 мл рідини (вода або знежирене молоко) і ретельно перемішати.

Грамотно складений раціон на основі яєчного протеїну, дозволяє людині швидко схуднути або набрати необхідну масу тіла!

Амінокислотний склад, г на 100 г продукту  

L - Ізолейцин                                 5,0

L - Лізін                                            4,6

L – Фенілаланін                             4,9

L – Тріптофан                                 1,2

L – Лейцин                                     6,8

L – Метіонін                                   3,0

L – Треонін                                     3,4

L – Валін                                          6,0

L – Гістидін                                     1,7

L – Аргінін                                       4,5

L - Аспарагінова кислота            6,1

L – Аланін                                       5,5

L – Гліцин                                        2,9

L – Серін                                          6,1

L - Глютамінова кислота            10,9

L – Пролін                                       2,9

L – Тірозин                                     3,2

L - Цистеїн                                      1,9

 

Склад: білок яєчний сухий знецукрений (альбумін), ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Шоколад”, какао порошок, підсолоджувач (сукралоза), лецитин.

Поживна (харчова) цінність 100 г продукту, г: білки - 78, вуглеводи - 5,3, жири - 0,3.

Енергетична цінність (калорійність) 100 г продукту, кДж (ккал) - 1 427 (336).

Застереження щодо вживання: продукт не призначений для вживання дітям, вагітним або годуючим груддю, а також людям з підвищеною чутливістю до компонентів продукту. Перевищувати рекомендовану денну норму продукту. Не застосовувати препарат як заміну повноцінного харчування. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не є лікарським засобом.

Термін придатності: 12 місяців від дати виробництва.

Дата виробництва відповідає номеру партії та приведена на упаковці.

Умови зберігання: зберігати в сухих, чистих, добре вентильованих приміщеннях

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду