ЯЄЧНИЙ ПРОТЕЇН

Яєчний білок називають досконалим - це обумовлено наявністю в складі яєць всіх необхідних поживних речовин для нормальної роботи людського організму. Яйця завжди були першочерговим продуктом в раціоні людини - це пояснюється їх унікальним складом, який містить велику кількість тваринного білка і корисних речовин. Особливою популярністю вони користуються у спортсменів, організм яких мають потребу в систематичному надходженні високоякісних білків.
 
Також яєчний протеїн став непомітним джерелом білка у людей з алергією на сою або молочні продукти. Для них, єдиною можливістю отримувати якісний білок, є яєчний протеїн, що дозволяє максимально швидко досягати поставлених спортивних цілей.
        Особливості та переваги яєчного протеїну
       Вживання яєчного протеїну в рекомендованих кількостях, призводить до прискореного розвитку м'язів - це дозволяє швидко і ефективно наростити здорову м'язову масу. Такі властивості яєчного білка обумовлені наявністю підвищеного вмісту амінокислоти з розгалуженим ланцюгом (ВСАА) - лейцину.
Рівень вмісту лейцину становить близько 9%, тільки в сироватковому протеїні його рівень його вище - близько 11%.
Після вживання яєчного протеїну, білок потрапляє в організм, швидко збільшуючи рівень амінокислот в крові - це стимулює поліпшення харчування м'язів на клітинному рівні, з подальшим зростанням м'язової тканини. Більш того, він викликає у людини відчуття ситості, що дозволяє застосовувати дану різновид протеїну не тільки спортсменам, активно нарощують м'язову масу, але і людям з надмірною масою, що бажають позбутися від зайвих кілограмів. У яєчному жовтку міститься велика кількість корисних вітамінів, макро і мікроелементів, в тому числі мікронутрієнтів і мінералів.
Рекомендації по вживанню яєчного протеїну
Істотною перевагою яєчного білка є можливість його вживання в любий час доби без шкоди здоров'ю. Але більшість спортсменів воліють приймати протеїн в послятренувальний період. Фахівцями доведено, що вживання в їжу 5 грам яєчного протеїну, сприяє прискоренню відновлення м'язових клітин. При цьому, добова норма яєчного білка масою в 20-40 грам, надає найкращий ефект.

Купити яєчний протеїн можна в нашому інтернет-магазині www.willmax.com.ua з доставкою в будь-який регіон України чи в стаціонарних магазинах наших партнерів: https://www.willmax.com.ua/gde-kupit.
EGG PROTEIN натуральний 900г

765 грн. 850 грн.
Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)