EGG PROTEIN

Яєчний білок називають досконалим - це обумовлено наявністю в складі яєць всіх необхідних поживних речовин для нормальної роботи людського організму. Яйця завжди були першочерговим продуктом в раціоні людини - це пояснюється їх унікальним складом, який містить велику кількість тваринного білка і корисних речовин. Особливою популярністю вони користуються у спортсменів, організм яких мають потребу в систематичному надходженні високоякісних білків.
 
Також яєчний протеїн став непомітним джерелом білка у людей з алергією на сою або молочні продукти. Для них, єдиною можливістю отримувати якісний білок, є яєчний протеїн, що дозволяє максимально швидко досягати поставлених спортивних цілей.
        Особливості та переваги яєчного протеїну
       Вживання яєчного протеїну в рекомендованих кількостях, призводить до прискореного розвитку м'язів - це дозволяє швидко і ефективно наростити здорову м'язову масу. Такі властивості яєчного білка обумовлені наявністю підвищеного вмісту амінокислоти з розгалуженим ланцюгом (ВСАА) - лейцину.
Рівень вмісту лейцину становить близько 9%, тільки в сироватковому протеїні його рівень його вище - близько 11%.
Після вживання яєчного протеїну, білок потрапляє в організм, швидко збільшуючи рівень амінокислот в крові - це стимулює поліпшення харчування м'язів на клітинному рівні, з подальшим зростанням м'язової тканини. Більш того, він викликає у людини відчуття ситості, що дозволяє застосовувати дану різновид протеїну не тільки спортсменам, активно нарощують м'язову масу, але і людям з надмірною масою, що бажають позбутися від зайвих кілограмів. У яєчному жовтку міститься велика кількість корисних вітамінів, макро і мікроелементів, в тому числі мікронутрієнтів і мінералів.
Рекомендації по вживанню яєчного протеїну
Істотною перевагою яєчного білка є можливість його вживання в любий час доби без шкоди здоров'ю. Але більшість спортсменів воліють приймати протеїн в послятренувальний період. Фахівцями доведено, що вживання в їжу 5 грам яєчного протеїну, сприяє прискоренню відновлення м'язових клітин. При цьому, добова норма яєчного білка масою в 20-40 грам, надає найкращий ефект.

Купити яєчний протеїн можна в нашому інтернет-магазині www.willmax.com.ua з доставкою в будь-який регіон України чи в стаціонарних магазинах наших партнерів: https://www.willmax.com.ua/gde-kupit.


EGG PROTEIN натуральний 900г

450 грн.

EGG PROTEIN полуничний джем 900г

450 грн.

EGG PROTEIN банан 900г

450 грн.

EGG PROTEIN шоколад 900г

450 грн.

EGG PROTEIN ваніль 900г

450 грн.

EGG PROTEIN персиковий йогурт 900г

450 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)