Відгуки про товари
WHEY PROTEIN 80% Полуниця 920г
Протеїн супер, розвела по інструкції з молоком, смак не приторний, легкий присмак полуниці. Перкд цим брала дорогий Американський, то якість продукту та ж сама, але той дорощи був, тому раджу цей ціна - якість на високому рівні! Мірна ложка була в середині пачки
WHEY PROTEIN 65% 1кг Баунті
Класний протеін, сьогодні робив тест на звертання білка, пройшов на всі 100%, я задоволений. Персиковий також хороший тільки занаддо солодкий, на мою думку. Також брав соєві, з молоком то що потрібно, з водою канешно густоватий. Вже впевнився краще брати перевіриний бренд чим гнадися за чимось дешевшим і кожного разу повертатися до WILLMAX )))
WHEY PROTEIN 65% 1кг Персиковий Йогурт
Протеін нормальний, але смак не сподобався. Дуже насичений, треба розбавляти майже літром води. Він ще і з кислинкою, ніколи не куштував кислий персиковий йогурт.
WHEY PROTEIN 80% Бабл Гам 920г
Усім, хто ностальгує за смаком класичного бабл-гаму (отого рожевого, в пластинках, з наліпочкою до кожної жуйки) - однозначно пропоную! Це воно, смак дитинства! Смак не дуже виражений, тож солодкоїжкам, мабуть, буде недостатньо. Але я хотіла саме смак жуйки, і я його отримала)) Взагалі, дуже класно що є такі смаки, бо стандартні "шоколад-полцниця-ваніль" вже троха наскучили)
WHEY PROTEIN 65% 1кг Манговий Сорбет
Смак манго доволі чітко виражений(при тому що зазвичай змішую на воді, бо не вживаю молоко).
BCAA 2-1-1 400г. Гранат
Смак непоганий, але більше якось асоціацію смакову викликає до жуйки з дитинства.
SOY ISOLATE полуничний джем 900г
Декілька тижнів тому замовляв цей протеїн. Мушу визнати, що був дещо скептично налаштований через ціну, але мої побоювання виявилися марними. Протеїн добре розчиняється та доволі смачний.





Українська
Русский








