Відгуки про товари
WHEY PROTEIN 80% Шоколадне Морозиво 920г
Рекомендую для вживання. На смак схоже на морозиво і трохи присмак кави присутній, пью з молоком
L-ARGININE 350г
На смак не смачно взагалі, пити важко, але дає гарну енергію і сили на тренуванні.
SOY ISOLATE натуральний 900г
Чудовий протеїн. Стараюсь купувати українські бренди, тож до цього купував носорог, аналогічний, соєвий ізолят без смаку. В двох словах - цей ліпший. З плюсів - консистенція (ліпше розмішується), відсутній смак (принаймні я не відчуваю, в попередньому відчував солоно-гіркуватий смак і післясмак). З мінусів (але це просто щоб не було все так райдужно) - то потрібен новий шейкер, бо мій, місткістю в 350мл, вміщає замало води і виходить загусто якщо одну ложку давати, для попереднього потрібно було півтори ложки щоб до такої густини довести (думаю справа у дрібнішій фракції що ліпше розмішується проте і ліпше вибирає воду). Думаю на 400-500мл буде в сам раз.
WHEY PROTEIN 80% Шоколад 920г
Мені не сподобався. Ледве випив його увесь... Як на мене, смак потребує переосмислення виробником.
WHEY PROTEIN 80% Булочка з Корицею 920г
Смак топ! По запаху дуже нагадує MacCoffee. По смаку – дуже смачно. Рекомендую!
WHEY PROTEIN 80% Диня 920г
Протеїн як завжди якісний і персонал ввічливий. Смак справді нагадує диню і я люблю диню, але як виявилося протеїн зі смаком дині зовсім мені не підійшов. Для себе зробив висновок( базуючись на попередньому досвіді) що смак фруктів в протеїні не для мене, але напевне це індивідуально, може комусь смакуватиме, але мені ні.
SOY ISOLATE полуничний джем 900г
Найсмачніший соєвий ізолят з усіх, які я куштувала. Соєвий присмак вгадується тонеееньким натяком, помірна солодкістю і дуже приємний смак полуничного джему. Дякую!
WHEY PROTEIN 80% Лимонний Чизкейк 920г
Щодо якості питань як завжди немає. Щодо смаку то нехай запах лимону вас не відлякує, хоч як на мене він не надто виразний. Зверніть увагу, що цей протеїн не зі смаком лимону, а саме лимонного чізкейку. Дуже ніжний на смак, легко віддає нотками лимону і трохи більше сухим молоком. Мені сподобалося. Смак однаково приємний і майже не відрізняється, що на воді, що на молоці. 8/10
Micellar Casein 80% Шоколад 900г
С чем разводите казеин? Разводил с водой, насилу шейкер отмыл или это норм ?





Українська
Русский










