WHEY PROTEIN 80% Апельсин 920г

560 грн.
Виробник:Willmax
Модель: wx121

Протеїн- 32 г Вуглеводи 1,1 г Вcaa- 7,2 г

Whey Protein WPC 80. Флагман нашої лінійки протеїнів, вміст білка 80%.


Whey Protein 80% Apelsin від Willmax - те, що вибирають бодібілдери, які цінують "працюючий" спортпіт. Смак апельсина, що бадьорить, у ньому поєднується з характеристиками, важливими для спортсменів:

  1. Прозорий склад. Спортивна добавка виготовляється з урахуванням концентрату сироваткового протеїну. Вона збагачена BCAA. Особливо високий вміст лейцину – найважливішої амінокислоти підтримки м'язів. Лейцин із сироватки швидко потрапляє до м'язових структур, сприяє їх відновленню та анаболізму.
  2. Високий вміст білка – понад 80%. З однією 40-грамовою порцією спортивного харчування Willmax ви отримаєте 32 г чистого білка.
  3. Багатоцільове застосування. Спортивна добавка може бути додана в раціон для схуднення, нарощування м'язів, рекомпозиції тіла.
  4. Вгамування голоду на тривалий термін і забезпечення організму білком на 3-4 години.
  5. Швидке розмішування без грудочок – важлива характеристика, яка впливає не тільки на комфорт при питві, а й на швидкість травлення у шлунку.Завдяки низькій калорійності (всього 164 кал на порцію) протеїн допустимий для раціонів, спрямованих на зниження жирового компонента. Він допоможе вам вкладатися в денну калорійність, покриваючи потребу в білку.

Рекомендації щодо застосування Whey Protein 80% Apelsin від Willmax

Ви можете купити сироватковий протеїн Whey Protein 80% Willmax для нарощування м'язів та схуднення. Схема прийому залежить від поставленої мети. Так, при зниженні маси можна приймати протеїн 1-2 рази на день (заміна перекушування, прийом після тренування). Така схема дозволить знизити загальну калорійність раціону, і навіть не допустити дефіциту білка. Слід пам'ятати, що при схудненні при нестачі білка високий ризик катаболізму (руйнування) м'язів, тому вибір якісного джерела протеїну дуже гострий.

Тим, хто займається силовим тренінгом, будуть актуальні наступні рекомендації щодо прийому:

  1. За 1-1,5 години до тренування та через 0,5 години після неї.
  2. Вранці, щоб покрити потребу у білку, оскільки за ніч весь білок засвоїв.
  3. У дні відпочинку достатньо 1-2 прийомів – вранці та між їдою протягом дня.


Протеїн Willmax існує на ринку давно, протестований досвідченими бодібілдерами. Досвід їх застосування показує, що спортивна добавка не викликає побічних ефектів у вигляді проблем із ШКТ і дуже добре засвоюється.

Склад: концентрат сироватковий білковий з масовою часткою білка 80% КСБ-УФ-80, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Апельсин”, підсолоджувач (сукралоза), екстракт паприки, лецитин.

Термін придатності:
12 місяців від дати виробництва.
Дата виробництва відповідає номеру партії та приведена на упаковці.

Умови зберігання:
зберігати в сухих, чистих, добре вентильованих приміщеннях, що не мають стороннього запаху при температурі від плюс 5 до плюс 22 і відносній вологості повітря не вище 75%

купити протеїн

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду