WHEY PROTEIN 80% Яблуко 920г

650 грн.
Виробник:Willmax
Модель: wx123

Протеїн- 32 г Вуглеводи 1,1 г Вcaa- 7,2 г

Whey Protein WPC 80. Флагман нашої лінійки протеїнів, вміст білка 80%.


Whey Protein 80% Яблуко від Willmax – якісний сироватковий протеїн, який на 80% складається із чистого білка. Вміст вуглеводів та жирів у ньому зведено до мінімуму. Їх в одній порції міститься всього 1 г та трохи більше 2 г відповідно. Протеїн «Вілмакс» - один із небагатьох протеїнів на ринку з такою «працюючою» формулою. Він дає змогу швидко заповнити дефіцит білка. Відомо, що в організмі людей, які регулярно займаються силовим тренінгом, амінокислоти витрачаються дуже швидко. Протеїн Willmax рятує, коли потрібно швидко перекрити недолік та захистити м'язи від руйнування (катаболізму).

Особливості сироваткового протеїну Whey Protein 80% Willmax:

- Чудовий освіжаючий смак яблука.
- Спортивне харчування для набору маси із доведеною ефективністю. Протеїн засвоюється дуже швидко. Протягом 20-40 хвилин амінокислоти надходять разом із струмом крові за «місцем призначення» - м'язові волокна та сприяють їх зростанню та відновленню.
- Наявність у складі всіх амінокислот, які життєво необхідні для формування м'язів: BCAA та глютаміном. Вміст незамінних амінокислот у спортпіті досягає 7,2 г на порцію. Якщо організм не відчуває гострого дефіциту білка, то цієї кількості достатньо, тобто не потрібно купувати BCAA і пити його додатково.
- Найкраща сировина для виготовлення. Whey Protein 80% Яблуко виготовляється із концентрату сироваткового білка преміальної якості. Виробник ретельно відбирає постачальників. Кінцевий продукт - це недорогий, але при цьому ефективний сироватковий протеїн з високою біодоступністю.


Ще одна перевага протеїну Whey Protein 80% Яблуко від Willmax – універсальність. Він підходить для щоденного застосування та допомагає досягти мети за будь-якою програмою. Тренери рекомендують його пити при сушінні, схудненні, наборі маси, роботі на рельєф. Для швидкого досягнення мети ними можуть бути рекомендовані інші види спорту. Так, за їхніми рекомендаціями, наші покупці в Києві купують гейнери, креатин, міцелярний казеїн того ж виробника.

Як вживати?

Наводимо "працюючу" схему прийому протеїну Willmax. У дні тренування – 1-3 рази на день: вранці після сну, перед тренуванням та після нього. У дні відпочинку – 1-2 рази: вранці та протягом дня (допускається заміна перекушування порцією протеїну).

Склад: концентрат сироватковий білковий з масовою часткою білка 80% КСБ-УФ-80, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Яблуко”, підсолоджувач (сукралоза), мідно-хлорофіловий порошок, лецитин.

Термін придатності:
12 місяців від дати виробництва.
Дата виробництва відповідає номеру партії та приведена на упаковці.

Умови зберігання:
зберігати в сухих, чистих, добре вентильованих приміщеннях, що не мають стороннього запаху при температурі від плюс 5 до плюс 22 і відносній вологості повітря не вище 75%

купити протеїн

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду