КРЕАТИН

Willmax CREATINE - спортивна харчова добавка, що складається з концентрованого креатину, синтезованого в промислових умовах. Вона є замінної амінокислотою, постачає організм великою кількістю енергії, підвищує витривалість і сприяє активному нарощуванню м'язової маси.

Вілмакс креатин випускається українською компанією Willmax з актуальної європейською технологією на сучасному обладнанні, що гарантує найвищу якість продукції, порівнянне з більш дорогими європейськими та американськими аналогами. Добавка є оптимальним рішенням для активних спортивних людей, які бажають підвищити ефективність силових тренувань і швидко набрати м'язову масу.

Переваги Creatine Monohydrate

Наявність концентрованої замінної амінокислоти в складі харчової добавки, забезпечує цілий комплекс переваг для спортивних людей, в тому числі:

· Прискорює анаболізм при впливі на селективні андрогенні рецептори;

· Препарат поліпшує забезпечення м'язової тканини водою. На початку вживання може викликати збільшення маси, але потім відбувається спалювання жирових тканин, і маса тіла зменшується;

· Сприяє покращенню рельєфності тіла і підвищення фізичної привабливості;

· Забезпечує м'язові тканини великим кількість енергії, що підвищує витривалість організму в період тренувань. Ефект стає помітний вже в перші тижні після початку прийому - оптимально для спортсменів, що вважають за краще кардіотренування;

Крім прямих переваг для спортсменів, креатин сприяє поліпшенню фізіологічних процесів в організмі. Він забезпечує протизапальну дію, знижує рівень холестерину в крові, а також нормалізує роботу центральної і периферичної нервової системи.

Купити Willmax Creatine за найкращою ціною ви можете прямо зараз в нашому інтернет-магазині, або в магазинах партнерах: Дніпропетровськ, Полтава і Суми.

При замовленні добавки в інтернет-магазині www.willmax.com.ua, доставка здійснюється наступними кур'єрськими службами: «Нова пошта» і «Делівері» (в усі міста, а також найвіддаленіші регіони України). Як правило, термін доставки не перевищує 1-2 діб.

Спробуйте креатин, покращуйте свою фізичну форму разом Willmax Creatine, і відчувайте переваги якісного українського спортивного харчування!КРЕАТИН моногідрат

450 грн.

КРЕАТИН смак АНАНАС

450 грн.

КРЕАТИН смак АПЕЛЬСИН

450 грн.

КРЕАТИН смак ВИШНЯ

450 грн.

КРЕАТИН смак ГРАНАТ

450 грн.

КРЕАТИН смак ЕНЕРДЖІ ДРІНК

450 грн.

КРЕАТИН смак ЛАЙМ

450 грн.

КРЕАТИН смак ЛЕМОН АЙС ТІ

450 грн.

КРЕАТИН смак ЛИМОН

450 грн.

КРЕАТИН смак МАНГО

450 грн.

КРЕАТИН смак ЯБЛУКО

450 грн.
Показано з 1 по 11 із 11 (всього сторінок: 1)