Ласкаво просимо до фірмового інтернет-магазину українського виробника спортивного харчування Willmax, в якому ви зможете придбати якісну продукцію європейської якості за доступною ціною з гарантією обміну та повернення.


Для захисту ваших інтересів ми завжди йдемо назустріч споживачам. Спортивне харчування, у тому числі: протеїн, амінокислоти, креатин, жироспалювачі, а також інші позиції, представлені в нашому магазині, відносяться до категорії продуктів харчування. На них поширюється постанова Кабінету Міністрів України №172 від 10.03.92 року, згідно з якою продовольчі товари неналежної якості не підлягають поверненню.
Willmax керується дев'ятою статтею Закону України «Про захист прав споживачів» та повністю дотримується її положень. Це стало можливим завдяки впевненості виробника у високій якості реалізованого товару.


 Особливості обміну та повернення товарів Willmax
 Кожен покупець отримує право на повернення придбаного товару в інтернет-магазині Willmax протягом 14 діб після придбання (за винятком дня покупки). Товари підлягають поверненню лише у цілій упаковці з належним товарним видом.


Зверніть увагу! Витрати зворотної доставки придбаних товарів оплачує покупець. Якщо повернення здійснюється з вини нашого магазину, наприклад, у разі відправки не того товару або його повної комплектації – ми беремо на себе всі транспортні витрати.

 Під «Обміном» мається на увазі заміна придбаного товару на аналогічне або повне повернення вартості. Обмін товару або повернення коштів покупцю здійснюється лише після отримання раніше придбаного клієнтом товару нашими представниками.

Форма повернення товару