СОЄВИЙ ПРОТЕЇН

Соєвий ізолят є повноцінним рослинним білком, який позбавлений недоліків традиційних протеїнів: містить близько 90% білка, не має шкідливого холестерину і вуглеводів - це робить його відмінною заміною тваринному протеїну.

        Особливості соєвого протеїну

      Основою соєвого ізоляту служить рослинний білок з багатим амінокислотним складом. Він забезпечує сприятливу антиоксидантну дію на організм (виводить токсини), а також знижує рівень холестерину в крові, перешкоджаючи виникненню серцево-судинних захворювань. Більш того, в ньому немає глютену, який зустрічається в злакових культурах і викликає алергічні реакції у багатьох людей.

Іншою істотною перевагою соєвого ізоляту є низька собівартість, що робить даний продукт доступним для всіх бажаючих. Він робить позитивний вплив на роботу травної системи і активізує вироблення тиреоїдних гормонів, що сприяють засвоєнню білків, жирів і вуглеводів.

   Щоб спортсмену або людині із зайвою вагою виконати сушку м'язової маси, необхідно дотримуватися спеціальної дієти, яка виключає вживання жиру і вуглеводів. Людина відмовляється від багатьох продуктів, що містять протеїн - головний будівельний матеріал організму. Завдяки соєвому ізоляту можна компенсувати його нестачу.

Фізіологія людини працює таким чином, що при виключенні з раціону жирної і вуглеводної їжі, організм починає черпати їх недолік з власних жирових відкладень, сприяючи сушінні м'язів і схудненню.

         Застосування соєвого ізоляту

       Приймати соєвий ізолят необхідно спортсменам, які мають схильність до поганого засвоєння інших білків. Сьогодні найефективніші протеїни для спортсменів отримують з молочних білків, а саме молочної сироватки, що залишилася після виробництва твердих сортів сиру.

На жаль, вона має істотний недолік - може викликати алергічну реакцію, тому спортсменам з алергією на молочні протеїни фахівці рекомендують замінити молочний протеїн соєвим ізолятів.

До істотних переваг соєвого протеїну відносять наявність у складі великої кількості рослинних волокон і клітковини. Вони сприяють поліпшенню функції травлення і обміну речовин в організмі. Тому соєвий протеїн є одним з кращих рішень для людей, які ведуть активний спосіб життя або спортсменів. Також він є єдиним варіантом повноцінної заміни тваринного білка для вегетаріанців, які вирішили вживати в їжу тільки рослинні компоненти.

 

Рекомендації по вживанню соєвого ізоляту

        Соєвий ізолят є натуральним продуктом, що стимулює здорову роботу щитовидної залози. Вона відповідає за підтримку нормального гормонального фону в організмі. Ізолят стимулює вироблення гормону тироксину, який відповідає за інтенсивність обміну речовин в організмі. Чим більше тироксину виробляє щитовидна залоза, тим інтенсивніше процес обміну речовин в організмі, посилюється спалювання жирових та вуглеводних запасів. При цьому вміст глютаміну і лізину в соєвому протеїні набагато вище, ніж в сироватковому або яєчному аналогу.

Купити соєвий протеїн можна в нашому інтернет-магазині www.willmax.com.ua з доставкою в будь-який регіон України чи в стаціонарних магазинах наших партнерів: https://www.willmax.com.ua/gde-kupit.

Грамотно складений раціон на основі соєвого ізоляту, дозволяє людині швидко схуднути або набрати необхідну масу тіла!SOY ISOLATE булочка з корицею 900г

290 грн.

SOY ISOLATE ваніль 900г

290 грн.

SOY ISOLATE натуральний 900г

290 грн.

SOY ISOLATE шоколад 900г

290 грн.

SOY ISOLATE полуничний джем 900г

290 грн.

SOY ISOLATE банан 900г

290 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)