BCAA 2:1:1 400г. Апельсин

450 грн.
Виробник:Willmax
Модель: wx403

BCAA  2:1:1 – це необхідні амінокислоти, які підвищують фізичну витривалість, сприяють нарощуванню сухої м'язової маси.


Фахівці Willmax зробили продукт, який має високу функціональну цінність. Поєднання трьох необхідних амінокислот і фруктового ароматизатора позитивно позначиться на інтенсивності тренування і подарує гарний присмак. Дуже важливий BCAA для спортсменів, які дотримуються дієти або сидять на «сушці», оскільки він не дає їм страждати від недостатнього смакового враження. Співвідношення лейцину, ізолейцину і валіну в продукті дорівнює 2: 1: 1. Воно вважається класичним і підходить для спортсменів, які практикують інтенсивні заняття. Загалом, щоб купити спортпит Київ українські виробники підходять чудово.

Функціональність продукту

Три перерахованих вище речовини в складі BCAA - це необхідні амінокислоти, які людський організм не в змозі створювати сам. Як правило, джерелом цих компонентів є їжа. Потрапляючи в тіло, вони починають регулювати різні процеси. BCAA беруть активну участь у створенні м'язових волокон, які на 35 відсотків складаються з даних амінокислот.

Захищає м'язи від руйнувань

Коли ви інтенсивно тренуєтеся, амінокислотна концентрація починає знижуватися. Найбільше йде лейцину, валіну та ізолейцину. Щоб запобігти цьому процесу, організм починає руйнувати м'язи на складові компоненти. Якщо ви будете вживати BCAA, то зможете запобігти цьому процесу катаболізму. На добавки bca ціна зовсім не висока, тому їх може дозволити собі кожен.

Стимулює утворення м'язів

М'язи почнуть створюватися, коли в організмі вільні амінокислоти будуть в надлишку. Інтенсивне тренування знижує цей рівень. Щоб активізувати м'язову будову, потрібно організм постійно підживлювати. При жорсткому графіку не завжди є час випити протеїновий коктейль, тому замінюйте його BCAA.

Дає більше енергії

BCAA окислюються в м'язах, ніж стимулюють синтез молекул АТФ (вони є основним енергетичним субстратом). Як жир і глюкоза, BCAA забезпечують організм енергією, яка позитивно позначається на м'язовій потенціал.

Якщо ви будете регулярно приймати BCAA, то незабаром відчуєте збільшення сили, витривалості і будете менше часу витрачати на відновлення. Ви зможете поступово збільшувати інтенсивність занять.

Збільшує м'язову масу

Під впливом BCAA активізується mTor - спеціальний клітинний елемент, який стимулює ріст клітин і синтезування м'язового білка. Чим сильніше активізується mTor, тим швидше почнуть створюватися м'язи. Також для цього ви можете купити білковий ізолят.

Рекомендації щодо застосування

Спосіб приготування: додати 1 порцію (5 г = 1 мірна ложка) на 200 мл води, ретельно перемішати.

Прийняти безпосередньо після приготування.

Для досягнення найкращих результатів рекомендується вживати в дні тренувань - за 30 хвилин до тренування і відразу після тренування.

У дні без тренувань - зранку до їжі і ввечері перед сном.

 

Умови зберігання:

У сухому, захищеному від світла місці, при температурі 10 - 25 ° C.

Склад: L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін, ароматизатор харчовий идентичний натуральному “Апельсин”, підсолоджувач (сукралоза), екстракт паприки.


Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Рекомендовані товари

BCAA 2-1-1 400г.  Гранат