L-ARGININE WILLMAX

330 грн.
Виробник:Willmax
Модель: wx1202

L-ARGININE WILLMAX – має у складі лише чисту амінокислоту, з нейтральним курсом, без жиру та цукру, порошкова форма для зручного застосування.

L-ARGININE WILLMAX – має у складі лише чисту амінокислоту, з нейтральним курсом, без жиру та цукру, порошкова форма для зручного застосування.


Дія спортивного харчування в Україні, а саме амінокислоти спрямовано підвищене надходження корисних поживних речовин у м'язові тканини з паралельним поліпшенням азотного середовища. Наявність великої кількості аргініну у складі L-arginine пригнічує вироблення сечовини та молочної кислоти, які є продуктами розпаду білка і утворюються у м'язах після інтенсивних фізичних навантажень.


L-Arginine WILLMAX:

• Прискорює анаболізм;
• Підвищує вироблення азоту;
• Стимулює активніше спалювання жиру;
• Сприяє виведенню молочної кислоти та сечовини з м'язів.


Прийом L-arginine створює памп-ефект, завдяки якому відбувається інтенсивне збільшення м'язової тканини. Також систематичне надходження та насичення організму аргініном, сприяє утворенню агманіту, що відповідає за вироблення азоту.


Іншою важливою властивістю даної амінокислоти є стимуляція вироблення гормону росту, що є ключовим каталізатором анаболізму. Використання Л-Аргінін WILLMAX та інших амінокислот в Україні, дозволяє наростити кілька кілограм сухої м'язової маси та покращити структуру м'язів – це робить його чудовим рішенням для спортсменів у період сушіння (покращення рельєфу). Ще він сприяє прискоренню метаболізму, організм починає швидше витрачати зайві калорії, прибираючи жировий прошарок. Призначений для прийому професійними спортсменами та аматорами з метою підвищення ефективності тренувального процесу та досягнення найкращих результатів.


Спосіб приготування: додати 1 порцію (5г = 1 мірна ложка) на 100-150 мл води чи соку, ретельно перемішати. Вжити безпосередньо після приготування.
Рекомендації щодо вживання: у дні тренувань приймайте одну порцію за 30 хвилин до тренування.


Строк придатності: 12 місяців від дати виробництва.
Умови зберігання: зберігати у сухих, чистих, добре вентильованих приміщеннях, які не мають  стороннього запаху, за температури від плюс 5 до плюс 22 і відносної вологості повітря не вище ніж 75%.

Склад: л-аргінін.


СКЛАД ПРОДУКТУ

100Г

Л-АРГІНІН

5000МГ

100Г


Кількіть порцій: 60
Порція: 5г
Маса нетто: 300г

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду