WHEY PROTEIN 80% Ананас-Кокос 920г

560 грн.
Виробник:Willmax
Модель: wx105

Протеїн- 32 г Вуглеводи 1,1 г Вcaa- 7,2 г

Whey Protein WPC 80. Флагман нашої лінійки протеїнів, вміст білка 80%.

Протеїн Whey Protein 80% від Willmax – спортивне харчування для набору м'язової маси, яке радить кожен третій тренер у Києві. Він стане доповненням до вашого раціону та допоможе добрати білок, якщо з якихось причин ви його не добираєте.


Найкращий варіант для побудови красивого м'язового тіла
Зі всієї колекції протеїну Whey Protein 80% цей варіант відрізняється смаком тропічних фруктів – кокосу та ананасу. Він не нудотний і не нав'язливий. Пропонуємо відкрити новий смак тим, що втомився пити тільки спортивні добавки з класичними смаками. Проте головна перевага спортпіта в іншому – в одній порції міститься 31 г білка та всього 1 г вуглеводів. Добавка не містить цукор, замість нього використовується підсолоджувач з перевіреним безпечним складом та нульовою калорійністю.


З однією порцією протеїну ви отримаєте більше 7 г BCAA - незамінних амінокислот, які не утворюються в організмі, але дуже важливі при побудові красивого спортивного тіла. Потрапляючи в організм, вони швидко засвоюються та забезпечують м'язи будівельним матеріалом.


До відома! Ви можете купити протеїну як для зростання м'язів, так і для інших цілей: схуднення, сушіння, досягнення рельєфу. Він рекомендований навіть тим, хто не займається силовим тренінгом, але стежить за своїм харчуванням та прагне задовольняти добову потребу у білку.


Як приймати?
Спортивне харчування підходить для постійного вживання. Не викликає звикання та побічних ефектів. Рекомендований навіть для тих, хто дотримується дієти та зацікавлений у зниженні загальної калорійності раціону.


Якщо ви підбираєте спортивне харчування для набору маси, то схема прийому залежатиме від вашого тренувального плану:


  • 1. У дні тренувань допускається прийом 1-3 порцій: вранці (за бажанням), за 1,5 години до силового тренування та через 30 хвилин після неї.
    2. У дні відпочинку рекомендуємо приймати спортпит 2 рази: вранці і як перекус між двома основними прийомами їжі.


Така схема забезпечує постійне протягом дня підживлення м'язів амінокислотами. Пам'ятайте, що м'язи ростуть під час відпочинку, тому бажаний прийом якісного протеїну і в тренувальний, і в день нетренувань.


Для розведення можна використовувати молоко чи воду. Визначте собі, у якому напої більше розкриватиметься смак ананаса і кокоса.

Склад: концентрат сироватковий білковий з масовою часткою білка 80% КСБ-УФ-80, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Ананас”, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Кокос”, підсолоджувач (сукралоза), екстракт куркуміна, лецитин.

Термін придатності:
12 місяців від дати виробництва.
Дата виробництва відповідає номеру партії та приведена на упаковці.

Умови зберігання:
зберігати в сухих, чистих, добре вентильованих приміщеннях, що не мають стороннього запаху при температурі від плюс 5 до плюс 22 і відносній вологості повітря не вище 75%

купити протеїн

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду