WHEY PROTEIN 80% Бабл Гам 920г

650 грн.
Виробник:Willmax
Модель: wx112

Протеїн- 32 г Вуглеводи 1,1 г Вcaa- 7,2 г

Whey Protein WPC 80. Флагман нашої лінійки протеїнів, вміст білка 80%.


Whey Protein 80% Bablgam від Willmax - це 23 порції якісного сироваткового протеїну з 32 г чистого білка у складі. Виробник радує спортсменів новими уподобаннями – лінійка протеїну доповнена смаком «Бабл Гам».

Ви можете використовувати спортивне харчування для набору маси та для схуднення. Допускається прийом протеїну в період «сушіння» та підготовки до змагань. Він однаково підходить і чоловікам, і жінкам.


Особливості протеїну Whey Protein 80% Bablgam від Willmax:

- Виготовляється з концентрату сироваткового протеїну, який цінується спортсменами за гарне засвоєння та забезпечення якісним білком тваринного походження. Час засвоєння протеїну становить близько 20-60 хвилин, що дозволяє швидко забезпечити організм поживними речовинами як до силового тренування, і після неї.
- Збагачений BCAA – незамінними амінокислотами, які синтезуються організмом, але обов'язково беруть участь у побудові м'язових волокон. Надзвичайно важливо приймати BCAA ззовні і краще його отримувати з перевіреного спортпіта – такого, як Whey Protein Willmax.
- Запобігає катаболізму (руйнуванню) м'язів, тому що при правильному прийомі забезпечує постійне надходження будівельного матеріалу – амінокислот та пептидів.
- Являє собою спортпіт, максимально очищений від простих вуглеводів. Добавка не містить цукру, також жири містяться в ньому в мінімальній кількості.


Завдяки такому складу знижена калорійність порції – вона становить лише 165 кал на порцію.

Як правильно приймати?

Ми рекомендуємо купити сироватковий протеїн Willmax дорослим спортсменами та рекомендуємо приймати за наступною схемою:

- До 3 разів у дні тренувань: у ранковий час, до тренування (за 1,5 години) та після нього (через 30 хвилин).
- До 2 разів на не тренувальні дні: вранці і як перекушування між основними прийомами їжі.
- Для розведення добавки використовувати воду або молоко (зверніть увагу, калорійність протеїнового коктейлю на молоці загальна калорійність підвищується та зменшується швидкість засвоєння).


Прийом протеїну дозволить добрати білок навіть на низькокалорійних дієтах, коли надходження важливих поживних речовин обмежене. При нарощуванні маси потреба організму також зростає. Якщо спортсмен з якихось причин не добирає його зі звичайної їжі, сироватковий протеїн стане додатковим джерелом важливих макронутрієнтів.

Склад: концентрат сироватковий білковий з масовою часткою білка 80% КСБ-УФ-80, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Бабл Гам”, підсолоджувач (сукралоза), овочевий гранулят червоний буряк, лецитин.

Термін придатності:
12 місяців від дати виробництва.
Дата виробництва відповідає номеру партії та приведена на упаковці.

Умови зберігання:
зберігати в сухих, чистих, добре вентильованих приміщеннях, що не мають стороннього запаху при температурі від плюс 5 до плюс 22 і відносній вологості повітря не вище 75%

купити протеїн

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду