WHEY PROTEIN 80% Банан 920г

560 грн.
Виробник:Willmax
Модель: wx104

Протеїн- 32 г Вуглеводи 1,1 г Вcaa- 7,2 г

Whey Protein WPC 80. Флагман нашої лінійки протеїнів, вміст білка 80%.


Whey Protein 80% Банан – протеїн із класичної лінійки Willmax із банановим смаком. Він відрізняється від інших аналогів високим вмістом білка – у порції міститься 32 г основної речовини. Спортивна добавка максимально очищена від простих вуглеводів та жирів, тому виробник з упевненістю позиціонує Whey Protein 80% як якісне спортивне харчування, яке підходить для різних цілей: нарощування маси, схуднення, рекомпозиції тіла, зниження жирового компонента.


Особливості спортивного харчування, які оцінять спортсмени:

- Приємний, не нудотний класичний смак.
- BCAA 7,2 г у порції. Завдяки високому вмісту BCAА, немає необхідності пити їх окремо, тому що організм отримує оптимальну кількість трьох незамінних амінокислот: лейцину, ізолейцину, валіну.
- «Робота» склад. Рекомендується купити спортивне харчування та регулярно включати його в раціон для забезпечення організму необхідною кількістю білка. Завдяки своєму складу протеїн Willmax його прийом сумісний із силовими тренуваннями та силовим тренінгом. При нарощуванні маси важливо його приймати для стимуляції анаболічних процесів, а при схудненні для запобігання катаболізму (руйнування м'язів через нестачу білкової складової).
- Понад 13 г глютаміну на 100 г у складі – амінокислоти №1 для лікування синдрому подразненого кишечника, а також ефективного набору м'язової маси.


Ви можете купити тільки сироватковий протеїн Willmax і не купувати окремо банку з глютаміном, так як у нашій спортивній добавці міститься рекомендована концентрація цієї амінокислоти.


Поради щодо прийому протеїну Whey Protein 80% Банан

Рекомендуємо приймати спортивне харчування протягом дня з урахуванням тренувань:

- Тренери радять приймати порцію протеїну за 1-1,5 години для силового тренування та через 30 хвилин після неї. Така схема дозволить постійно підживлювати м'язи будівельним матеріалом як під час силових навантажень, так і в період відновлення.
- У дні, коли немає тренувань, варто включити протеїн до раціону вранці та протягом дня (між прийомами їжі). Така схема є доцільною, якщо ви недоотримуєте білок зі звичайної їжі: страв з м'яса, риби, птиці, морепродуктів.


Можливе застосування спортивного харчування та при схудненні. Однак слідкуйте за тим, щоб вписати калорійність порцій у загальну денну калорійність.

Склад: концентрат сироватковий білковий з масовою часткою білка 80% КСБ-УФ-80, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Банан”, підсолоджувач (сукралоза), екстракт куркуміна, лецитин.

Термін придатності:
12 місяців від дати виробництва.
Дата виробництва відповідає номеру партії та приведена на упаковці.

Умови зберігання:
зберігати в сухих, чистих, добре вентильованих приміщеннях, що не мають стороннього запаху при температурі від плюс 5 до плюс 22 і відносній вологості повітря не вище 75%

купити протеїн

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду