WHEY PROTEIN 80% Булочка з Корицею 920г

560 грн.
Виробник:Willmax
Модель: wx120

Протеїн- 32 г Вуглеводи 1,1 г Вcaa- 7,2 г

Whey Protein WPC 80. Флагман нашої лінійки протеїнів, вміст білка 80%.


Whey Protein 80% Булочка з корицею від Willmax – сироватковий протеїн, збагачений BCAA та глютаміном. Тренери фітнес-клубів в Україні та Києві рекомендують підопічним купити саме це спортивне харчування з кількох причин:

- У ньому високий вміст чистого білка – понад 80%. Прийом однієї 40-грамової порції покриє потребу 32 г білка. Якщо з якихось причин ви недобираєте цей макронутрієнт із звичайних страв, введіть у звичку пити протеїн між їдою. Так, одна порція Whey Protein 80% Булочка з корицею від Willmax здатна замінити 120 г вареної курячої грудки.
- Протеїн добре засвоюється, тому що отриманий із сироватки коревого молока (доведено, що вона є одним із джерел добре засвоюваного білка).
- Не викликає побічних ефектів у вигляді газоутворення, порушень роботи шлунково-кишкового тракту.
- Містить оптимальну кількість лейцину, ізолейцину, валіну – амінокислот, які активно витрачаються при силових навантаженнях. Оскільки вони незамінні, то повинні надходити разом зі спортивним харчуванням.


Наш протеїн також містить велику кількість глютаміну – амінокислоти з доведеним анаболічним ефектом та здатністю усувати синдром розраженого кишечника.

Whey Protein 80% Булочка з корицею від Willmax не містить цукру, а жири включені до складу у мінімальній кількості. Приємний, солодкий смак випічки досягається за рахунок натуральних ароматизаторів та підсолоджувача з перевіреним безпечним складом. Склад ідеальний з погляду відсутності простих вуглеводів і дозволяє включати протеїн до раціону навіть при схудненні та зниженні відсотка жиру в організмі.

Прийом протеїну Whey Protein 80% Булочка з корицею Willmax є доцільним і тоді, коли перед спортсменом стоїть завдання нарощування якісної сухої м'язової маси. Завдяки високому вмісту білка та його доступній формі забезпечується його швидке засвоєння та транспорт до цільових м'язових волокон.


Як приймати?

Суворих схем прийому протеїну немає. Проте тренери рекомендують дотримуватися наступних правил, щоб досягти головної мети – нарощування м'язової маси:

- У дні тренувань приймати вранці, перед тренуванням та після нього.
- У дні відпочинку достатньо 1-2 прийомів: вранці та протягом дня між основними прийомами їжі.


Коли ви вирішуєте, як пити протеїн для набору маси, пам'ятайте, що має бути збережений баланс між вуглеводами, білками та жирами. Наш спортпит містить тільки протеїн і майже не містить жири та вуглеводи, тому вам нескладно зберігати цей баланс і швидко підраховувати кількість вжитих макронутрієнтів.

Склад: концентрат сироватковий білковий з масовою часткою білка 80% КСБ-УФ-80, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Кориця”, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Ваніль”, підсолоджувач (сукралоза), лецитин.

Термін придатності:
12 місяців від дати виробництва.
Дата виробництва відповідає номеру партії та приведена на упаковці.

Умови зберігання:
зберігати в сухих, чистих, добре вентильованих приміщеннях, що не мають стороннього запаху при температурі від плюс 5 до плюс 22 і відносній вологості повітря не вище 75%

купити протеїн

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду