WHEY PROTEIN 80% Латте Макіато 920г

560 грн.
Виробник:Willmax
Модель: wx107

Протеїн- 32 г Вуглеводи 1,1 г Вcaa- 7,2 г

Whey Protein WPC 80. Флагман нашої лінійки протеїнів, вміст білка 80%.


Whey Protein 80% Латте Макіато від Willmax – високобілкова спортивна добавка для чоловіків та жінок. Ми пропонуємо один з найбільш уподобаних смаків - макіато, що бадьорить латте. У протеїні не міститься кофеїн, а лише передано смак усіма улюбленого напою.

Особливості спортивного харчування:

- Збагачено BCAA – амінокислотами з розгалуженими бічними ланцюжками. Вони необхідні організму при інтенсивних силових та кардіонавантаженнях, оскільки є додатковим паливом для м'язів, знижують швидкість катаболізму та прискорюють відновлення після тренувань.
- Містять багато білка (32 г в одній порції), тому швидко заповнюють дефіцит білка в організмі. Якщо навіть протягом дня ви не добираєте цей важливий макронутрієнт, прийом 1-2 порцій протеїну "Вілмакс" згладить недоліки незбалансованого харчування.
- Практично не містить вуглеводів (всього 1,1 г на порцію), жирів, холестерину та лактози. Його можуть приймати ті, хто перебуває на етапі схуднення, а також схильний до повноти.


Whey Protein 80% Латте Макіато – один із найпопулярніших в Україні видів спортивного харчування за низькою ціною. Він виконаний із концентрату сироваткового білка – недорогої, але дуже поживної сировини. Протеїн, отриманий з молочної сироватки, добре засвоюється, швидко розщеплюється на амінокислоти, які з кровотоком надходять клітини м'яза. Сироватковий протеїн Willmax забезпечує потужний анаболічний ефект, а у поєднанні з грамотно проведеними силовими тренуваннями дає приголомшливий результат.

Кому підходить та як приймати?

Протеїн Whey Protein 80% зі смаком «Латте Макіато» рекомендований як спортивне харчування для чоловіків і жінок. Ви можете приймати його як на стадії набору м'язів, так і при схудненні. Спортивне харчування при дотриманні режиму тренувань і правил харчування допоможе швидше досягти поставленої мети. У поєднанні з іншим спортхарчом його ефект буде ще більш вираженим. Так, ви можете у всіх наших магазинах в Україні купити гейнер – поєднання протеїну та гейнера прискорить зростання м'язів. Спільний прийом Whey Protein 80% та L-карнітину покращити процес жиросжигания.

Тренери та спортивні нутріціологи рекомендують приймати сироватковий протеїн Willmax 1-3 рази на день. Оптимальна схема: вранці, перед тренуванням та після неї. Так ваші м'язи будуть постійно отримувати необхідні амінокислоти, що запобігатиме їх руйнуванню і прискорить відновлення.

Склад: концентрат сироватковий білковий з масовою часткою білка 80% КСБ-УФ-80, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Латте Макіато”, підсолоджувач (сукралоза), карамельний порошок, лецитин.

Термін придатності:
12 місяців від дати виробництва.
Дата виробництва відповідає номеру партії та приведена на упаковці.

Умови зберігання:
зберігати в сухих, чистих, добре вентильованих приміщеннях, що не мають стороннього запаху при температурі від плюс 5 до плюс 22 і відносній вологості повітря не вище 75%

купити протеїн

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду