WHEY PROTEIN 80% Лісова Ягода 920г

560 грн.
Виробник:Willmax
Модель: wx111

Протеїн- 32 г Вуглеводи 1,1 г Вcaa- 7,2 г

Whey Protein WPC 80. Флагман нашої лінійки протеїнів, вміст білка 80%.


Whey Protein 80% Лісові ягоди від Willmax – спортивне харчування для набору м'язової маси, а також схуднення. Воно виготовляється на основі концентрату сироваткового білка, не містить сторонніх компонентів, які могли б завдати шкоди організму.

Whey Protein 80% Willmax є однією з небагатьох спортивних добавок із таким високим вмістом білка. З однією порцією спортивного харчування (40 г порошку) в організм надходить 32 г чистого білка. Протеїн, отриманий із молочної сироватки, дуже добре засвоюється і вже через 30-60 хвилин у м'язи починають надходити необхідні амінокислоти.

Переваги спортивного харчування

Тренери рекомендують купити саме сироватковий протеїн Willmax, тому що на собі та своїх підопічних бачать його позитивний ефект:

- Виражена анаболічна дія завдяки високому вмісту білка та BCAA. Разом із порцією спортпіту ви додатково отримаєте 7,2 г незамінних амінокислот лейцин, ізолейці та валін, які не синтезуються в організмі та обов'язково повинні надходити ззовні. Якщо ви приймаєте Whey Protein 80% Лісові ягоди, не потрібно додатково пити BCCA.
- Комфортне засвоєння та перетравлення. У протеїну чистий, звичний для організму склад, тому не викликає побічних ефектів. Більше того, він допомагає боротися із синдромом розраженого кишечника завдяки високому вмісту амінокислоти глутаміну.
- Можливість адаптувати прийом під різні цілі та тренувальні плани: на набір маси, схуднення, рекомпозицію тіла. Спортивна добавка містить лише 1 г вуглеводів у порції. Це всього 4 калорії на 165 калорій усієї порції. Майже не містить жирів. Завдяки такому складу ви можете його включати навіть до низькокалорійного раціону.


Whey Protein 80% зі смаком лісових ягід – якісне джерело білка. Якщо з якихось причин не добираєте білок з їжі (не встигаєте поїсти або приготувати, перебуваєте в дорозі і т.д.), то один прийом спортивної добавки допоможе вам заповнити дефіцит і не позбавляти важливих для них будівельних матеріалів.

Протеїн Willmax не має обмежень щодо поєднання з іншими видами спортивного харчування. Ви можете також у наших магазинах в Україні купити креатин, казеїн, гейнер та інші добавки та пити їх разом із протеїном. Поєднання сумішей залежить тільки від вашої мети - схуднення, набір маси або отримання додаткової енергії під час тренування.

Склад: концентрат сироватковий білковий з масовою часткою білка 80% КСБ-УФ-80, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Лісова ягода”, підсолоджувач (сукралоза), овочевий гранулят червоний буряк, лецитин.

Термін придатності:
12 місяців від дати виробництва.
Дата виробництва відповідає номеру партії та приведена на упаковці.

Умови зберігання:
зберігати в сухих, чистих, добре вентильованих приміщеннях, що не мають стороннього запаху при температурі від плюс 5 до плюс 22 і відносній вологості повітря не вище 75%

купити протеїн

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду