WHEY PROTEIN 80% Манговий сорбет 920г

650 грн.
Виробник:Willmax
Модель: wx102

Протеїн- 32 г Вуглеводи 1,1 г Вcaa- 7,2 г

Whey Protein WPC 80. Флагман нашої лінійки протеїнів, вміст білка 80%.


Whey Protein 80% Манговий сорбет від Willmax – нова формула протеїну, в якому вміст білка в одній порції досяг 32 г. Він виготовлений на основі концентрату сироваткового білка, очищеного від небажаних компонентів: холестерину, жирів, лактози. Зі складу протеїну виключений цукор, тому він підходить навіть для прийому в період схуднення.

Переваги спортивного харчування

Протеїн має потужний анаболічний ефект, оскільки забезпечує організм білками та амінокислотами, які так необхідні для зростання м'язів. Спортивна добавка збагачена BCAA, яких організм спортсмена потребує під час інтенсивних навантажень. BCAA є додатковим паливом для зростання м'язів, вони прискорюють відновлення після тренування.

Виробником Whey Protein 80% Willmax заявлено як спортивне харчування для нарощування м'язової маси. При грамотній схемі прийому та у поєднанні з силовими навантаженнями протеїн допомагає побудувати красиве, спортивно складене тіло і чоловікам, і жінкам. Нерідко етап набору маси спортсменів змінюється етапом сушіння (зниженням жирового компонента). Прийом протеїну рекомендований для досягнення цієї мети. Спортивна добавка містить лише 1 г вуглеводів у порції та практично не містить жирів.

Для тих, хто дотримується низькокалорійної дієти і обмежує себе в солодощах, прийом протеїну "Вілмакс" - можливість "вбити двох зайців": він цілком здатний замінити десерт і при цьому допомагає добрати норму білка. Whey Protein 80% має незабутній екзотичний смак мангового сорбету. Він не нудотний, не синтетичний - виробник точно передав натуральний ніжний смак десерту. Протеїновий коктейль приємно пити, оскільки він дуже добре розмішується і не утворюють грудочок.

Як приймати?

Тренери рекомендують приймати сироватковий протеїн за наступною схемою:

- У дні, коли заплановано силове тренування, приймати вранці, за годину до тренування та через 30 хвилин після тренування.
- У дні відпочинку та відновлення – вранці та як перекушування протягом дня між основними прийомами їжі.


Крім протеїну, в інтернет-магазині та наших магазинах спортивного харчування в Києві ви можете купити гейнери, міццелярний казеїн, BCAA 2:1:1 та інші спортивні добавки. Також рекомендуємо скуштувати інші смаки протеїну Whey Protein 80% Willmax – виробників створив лінійку із 20 смаків.

Склад: концентрат сироватковий білковий з масовою часткою білка 80% КСБ-УФ-80, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Манго”, підсолоджувач (сукралоза), екстракт паприки, лецитин.

Термін придатності:
12 місяців від дати виробництва.
Дата виробництва відповідає номеру партії та приведена на упаковці.

Умови зберігання:
зберігати в сухих, чистих, добре вентильованих приміщеннях, що не мають стороннього запаху при температурі від плюс 5 до плюс 22 і відносній вологості повітря не вище 75%

купити протеїн

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду