WHEY PROTEIN 80% Шоколад 920г

560 грн.
Виробник:Willmax
Модель: wx119

Протеїн- 32 г Вуглеводи 1,1 г Вcaa- 7,2 г

Whey Protein WPC 80. Флагман нашої лінійки протеїнів, вміст білка 80%.


Сироватковий протеїн Whey Protein 80% Шоколад – найпопулярніший спортпит зі всієї лінійки Willmax. Насичений і при цьому не нудотний шоколадний смак поєднується з густою приємною консистенцією коктейлю після розмішування.

Протеїн розроблений не тільки для спортсменів, але і для тих, хто прагне зробити свій раціон корисним та збалансованим. Завдяки високому вмісту білка, спортивне харчування дозволяє швидко заповнити дефіцит цього важливого макронутрієнта. Якщо з якихось причин раціон не збалансований або атлет не встигає поїсти, одна порція протеїну стане повноцінним джерелом 32 г чистого білка.

Особливості спортивного харчування Willmax:

- стимулює анаболізм. Поєднання регулярних силових тренувань із прийомом протеїну дозволяє запустити механізм зростання м'язів. Для зростання м'язових клітин необхідні амінокислоти та пептиди. Протеїн Whey Protein 80% відрізняється широким амінокислотним профілем, тому забезпечує м'язи необхідним «будівельним матеріалом». Оскільки спортпіт виготовлений із концентрату сироваткового білка, він містить усі важливі амінокислоти (близько 20, у тому числі BCAA глутамін).
- Сприяє зниженню жирового компонента. Whey Protein 80% - один із відомих протеїнів для схуднення. У майже не містяться жири та холестерин, а кількість вуглеводів становить лише 1 г на порцію. Ті, хто дотримуються низькокалорійної дієти, легко впишуть 1-2 порції в раціон, тим самим заповнюють дефіцит білка в організмі та призупинять катаболічні процеси (вони незмінні при схудненні).
- Містять компоненти тільки природного походження. Цей критерій дуже важливий для виробника «Вілмакс». Який би спортпит Willmax ви не вирішили купити в Україні: гейнер, креатин, BCAA тощо, у нього буде ідеальний склад.
- Сприяє швидкому відновленню після інтенсивних навантажень завдяки високому вмісту BCAA (7,2 г на порцію та глютаміну).


Сироватковий протеїн призначений для прийому чоловіками та жінками. Його потрібно включати в раціон не тільки при силовому тренінгу, але і при заняттях ігровими видами спортами, кардіотренування, при яких білок витрачається миттєво і потрібні якісні джерела для поповнення дефіциту.

Як приймати?

Тренери рекомендують наступну схему прийому: у дні тренувань – 1-3 рази на день: у ранковий час, до тренування та після неї. У дні відпочинку достатньо приймати 1-2 рази: вранці та протягом дня.

Склад: концентрат сироватковий білковий з масовою часткою білка 80% КСБ-УФ-80, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Шоколад”, какао порошок, підсолоджувач (сукралоза), лецитин.

Термін придатності:
12 місяців від дати виробництва.
Дата виробництва відповідає номеру партії та приведена на упаковці.

Умови зберігання:
зберігати в сухих, чистих, добре вентильованих приміщеннях, що не мають стороннього запаху при температурі від плюс 5 до плюс 22 і відносній вологості повітря не вище 75%

купити протеїн

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду