WHEY PROTEIN 80% Шоколадне Морозиво 920г

560 грн.
Виробник:Willmax
Модель: wx118

Протеїн- 32 г Вуглеводи 1,1 г Вcaa- 7,2 г

Whey Protein WPC 80. Флагман нашої лінійки протеїнів, вміст білка 80%.


Whey Protein 80% Шоколадне морозиво від Willmax – сироватковий протеїн чудової якості, який стимулює анаболічні процеси в організмі та допомагає наростити м'язову масу швидше та ефективніше. Склад спортивної добавки відрізняється повним амінокислотним профілем, тому з однією порцією протеїнового коктейлю надходять усі необхідні організму амінокислоти, зокрема незамінні – BCAA.

Whey Protein 80% Шоколадне морозиво – це джерело швидких білків. Він засвоюється протягом 20-40 хвилин. Якщо ви приймаєте його до тренування, то забезпечуєте надходження білків на протязі всього силового тренінгу. А прийом після тренування дозволяє закрити так зване «білкове вікно» та забезпечити м'язи ударною дозою білка.

Формула протеїну «Вілмакс» посилена за рахунок високого вмісту BCAA (лейцину, ізолейцину, валіну) та амінокислоти глютаміну. Такий склад не тільки відповідає за анаболічний ефект, але й сприяє прискореному відновленню, підвищенню витривалості та працездатності.

Інші особливості:

- Чудовий смак шоколадного морозива. Якщо ви не включаєте десерти в раціон, протеїн Whey Protein 80% здатний їх замінити без шкоди для фігури.
- Високий вміст білка – 32 г в одній 40-грамовій порції (це один із небагатьох протеїнів на ринку спортивного харчування для нарощування маси з таким багатим складом).
- Можливість застосування для будь-якої спортивної програми: при наборі маси, суші та схудненні, роботі над рельєфом і т.д.
- Преміальне джерело білка зі 100% засвоєнням. Вже через півгодини після прийому протеїнового коктейлю, в м'язові волокна починають надходити амінокислоти, які сприяють їх поділу м'язових клітин, росту та відновлення м'язів.
- Поєднання з іншими видами спортивного харчування. Те, з чим ви поєднуватимете Whey Protein 80% Шоколадне морозиво залежить від поставленої мети. При наборі маси тренери фітнес-клубів Києва рекомендують купити креатин або гейнер додатково. При схудненні слід доповнити прийом протеїну з BCAA.


Схема прийому Whey Protein 80% від Willmax має бути розроблена вашим тренером, проте ви можете дотримуватись рекомендацій від виробника. У тренувальні дні необхідно приймати спортивне харчування 1-2 рази на день, попередньо розмішавши його з водою або молоком. У нетренировочные дні досить 1-2 порцій щодня.

Склад: концентрат сироватковий білковий з масовою часткою білка 80% КСБ-УФ-80, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Шоколад”, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Ваніль”, підсолоджувач (сукралоза), карамельний порошок, лецитин.

Термін придатності:
12 місяців від дати виробництва.
Дата виробництва відповідає номеру партії та приведена на упаковці.

Умови зберігання:
зберігати в сухих, чистих, добре вентильованих приміщеннях, що не мають стороннього запаху при температурі від плюс 5 до плюс 22 і відносній вологості повітря не вище 75%

купити протеїн

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду