WHEY PROTEIN 80% Ваніль 920г

560 грн.
Виробник:Willmax
Модель: wx108

Протеїн- 32 г Вуглеводи 1,1 г Вcaa- 7,2 г

Whey Protein WPC 80. Флагман нашої лінійки протеїнів, вміст білка 80%.


Whey Protein Ваніль 80% - спортивне харчування з класичної лінійки Willmax. Він сподобається багатьом спортсменам своїм приємним, не нудотним ванільним смаком. Проте головна цінність протеїну не в цьому, адже він представлений у 20 уподобаннях – ми рекомендуємо спробувати кожен. Бодібілдери та спортсмени цінують його за високий вміст протеїну та BCAA:

- Одна порція спортивного харчування забезпечить організм 32 г чистого білка, який одразу почне розщеплюватись після попадання в шлунок та продовжити це робити в кишечнику. Whey Protein 80% – високоякісне джерело будівельного матеріалу для м'язів. Він позиціонується виробником як спортивне харчування для набору маси, проте ми рекомендуємо його купити при схудненні.
- В одній порції протеїну міститься лише 1 г вуглеводів, а вміст жирів прагне нуля. Такий склад сприяє набору сухої м'язової маси, а також схуднення. Вам буде неважко контролювати кількість вуглеводів (особливо, коли потрібно зменшити їх кількість, наприклад, при зниженні рівня жиру в організмі).


Сироватковий протеїн Whey Protein Ваніль 80% Willmax призначений для прийому і чоловіками, і жінками. Навіть якщо вам не вдається вибудувати збалансований раціон протягом дня, додайте до нього наш протеїн "Вілмакс". Так ви будете впевнені, що дістали денну норму білка і запобігли руйнуванню м'яза. 1-3 прийоми спортивної добавки дозволить добрати білок, але не призведе до надлишку вуглеводів та жирів у раціоні.

Протеїн Whey Protein Ваніль 80% Willmax відрізняється повноцінним амінокислотним профілем. У ньому є всі види амінокислот, які беруть участь у побудові м'яза та позитивно впливають на стан шкіри, нігтів та волосся.


Рекомендації щодо прийому Whey Protein Ваніль 80%

Схема прийому залежить від відсутності/наявності тренування. У тренувальний день рекомендується прийняти 1-3 порції (оптимально: вранці, перед тренуванням та після його завершення). Важливо випити протеїновий коктейль за 1-1,5 години до тренування і через 30 хвилин після неї.

У нетренувальні дні потрібно 1-2 порції: вранці та протягом дня. Така схема забезпечить надходження білка, прискорить відновлення м'яза та його зростання. Ми не рекомендуємо приймати Whey Protein на ніч. Для цієї ситуації тренери клубів Києва радять купити міцелярний казеїн, тому що він засвоюється довше і постачатиме м'язи білком, поки ви спите.

Склад: концентрат сироватковий білковий з масовою часткою білка 80% КСБ-УФ-80, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Ваніль”, підсолоджувач (сукралоза), лецитин.

Термін придатності:
12 місяців від дати виробництва.
Дата виробництва відповідає номеру партії та приведена на упаковці.

Умови зберігання:
зберігати в сухих, чистих, добре вентильованих приміщеннях, що не мають стороннього запаху при температурі від плюс 5 до плюс 22 і відносній вологості повітря не вище 75%

купити протеїн

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду