WHEY PROTEIN 80% Вишня Йогурт 920г

560 грн.
Виробник:Willmax
Модель: wx109

Протеїн- 32 г Вуглеводи 1,1 г Вcaa- 7,2 г

Whey Protein WPC 80. Флагман нашої лінійки протеїнів, вміст білка 80%.


Whey Protein Вишня Йогурт 80% - сироватковий протеїн від виробника від Willmax, Він вигідно відрізняється від спортпіта інших брендів - ньому немає простих вуглеводів і мінімальний вміст жирів. Завдяки такому складу ви можете його включити до денного раціону і при нарощуванні м'язової маси, і при схудненні.

Whey Protein Вишня Йогурт 80% цінний як спортивне харчування для набору м'язової маси з наступних причин:

- вміст чистого білка 32 г в одній 40-грамовій порції. Навіть відомі на весь світ бренди не можуть похвалитися таким складом. По суті, одна порція протеїну здатна замінити одну білкову страву у вашому денному меню.
- Наявність у складі всіх 20 важливих для організму амінокислот, у тому числі BCAA та глутаміну. BCAA є незамінними амінокислотами. Недостатньо отримувати їх лише з їжею. При силовому тренінгу лейцин, ізолейцин, валін витрачаються з великою швидкістю, тому одержання їх зі спортпіту дуже важливе.
- Гарне засвоєння. На відміну від продуктів, містять білок, спортивна добавка засвоюється на 100%.


При зниженні відсотка жиру в організмі Whey Protein 80% є не менш важливим, ніж при наборі маси. Як відомо, при низькокалорійних дієтах організм відчуває дефіцит поживних речовин, особливо білка. Наше спортивне харчування допоможе відновити цей недолік і збереже обсяг м'язів. Якщо ви націлені максимально призупинити катаболізм (руйнування м'язів) при схудненні, то радимо додатково Whey Protein Вишня Йогурт 80% купити ВСАА 2:1:1 (в Україні одним з відомих виробників цього спортпіта також є Willmax).


Як приймати правильно?

Оптимальна схема прийому наступна (за рекомендаціями професійних тренерів):

- У дні силового тренінгу: вранці, перед тренуванням та після нього. Можливе суміщення з іншими видами спорту.
- У дні, вільні від тренінгу: вранці і ще один раз як перекушування. Вкрай важливо добирати білок у нетренировочные дні, оскільки зростання м'язів відбувається у дні відпочинку, у період відновлення.


Немає жодних обмежень для прийому спорту. Він не підходить тільки для людей з непереносимістю його компонентів (наприклад, з непереносимістю лактози – у таких випадках ми радимо купити ізолят протеїну). Інші категорії людей можуть приймати Whey Protein Вишня Йогурт 80%, не побоюючись побічних ефектів.

Склад: концентрат сироватковий білковий з масовою часткою білка 80% КСБ-УФ-80, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Вишня”, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Йогурт”, підсолоджувач (сукралоза), овочевий гранулят червоний буряк, лецитин.

Термін придатності:
12 місяців від дати виробництва.
Дата виробництва відповідає номеру партії та приведена на упаковці.

Умови зберігання:
зберігати в сухих, чистих, добре вентильованих приміщеннях, що не мають стороннього запаху при температурі від плюс 5 до плюс 22 і відносній вологості повітря не вище 75%

купити протеїн

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду