WHEY PROTEIN 80% Лимонний Чизкейк 920г

650 грн.
Виробник:Willmax
Модель: wx110

Протеїн- 32 г Вуглеводи 1,1 г Вcaa- 7,2 г

Whey Protein WPC 80. Флагман нашої лінійки протеїнів, вміст білка 80%.


Whey Protein 80% Лимонний чізкейк від Willmax – високобілкова спортивна суміш для приготування смачного коктейлю з кислинкою лимону, легким ароматом ваніліну в чізкейці. Ця спортивна добавка допоможе вам швидше досягти бажаного результату - схуднути, отримати рельєфне тіло, наростити м'язи.

Спортсмени завжди шукають спортивне харчування з високим вмістом білка, при цьому мало містить жири та вуглеводи. Знаючи це, виробник Willmax розробив спортивне харчування, яке відповідає цим бажанням. У ньому витримано високий вміст білка (32 г в одній порції) та доведено до мінімуму жири, прості вуглеводи та холестерин. Ви можете купити сироватковий протеїн Whey Protein 80% Лимонний чізкейк, навіть якщо дотримуєтеся низькокалорійної дієти.

Переваги спортивної добавки від Willmax:

- Зручна форма (порошок), щоб брати із собою на тренування, у дорогу.
- Набір та збереження м'язів завдяки високому вмісту білка та BCAA – незамінних амінокислот, які є обов'язковими для зростання та відновлення м'язів.
- Усі важливі амінокислоти у складі (більше 19), у тому числі, глутамін, який життєво необхідний для підтримки кісток та суглобів та для усунення синдрому роздратованого кишечника.
- Швидке розмішування без грудочок. Спортивне харчування можна розмішувати як у воді, і у молоці. Пам'ятайте, що калорійність протеїну на молоці збільшується.
- Потужний катаболічний ефект у період зниження ваги. Ви можете купити протеїн для схуднення. Якщо бути точніше, ви обов'язково маєте його придбати та пити при зниженні маси тіла. Відомо, що при схудненні через низьку калорійність раціону м'язи починають руйнуватися. Споживання білка у достатній кількості призупинить цей процес.
- Чудовий смак. Якщо вам набридли класичні смаки протеїну, спробуйте цей варіант.


Як приймати Whey Protein 80% Лимонний чізкейк?

Прийом Whey Protein 80% Willmax рекомендуємо узгодити з вашим тренером або спеціалістом з харчування. Однак виробник пропонує універсальну схему, яка дозволить досягти хороших результатів?

- У тренувальні дні – вранці, за 1-1,5 години до силового тренування та через 30 хвилин після нього.
- У дні відпочинку - вранці і протягом дня між їдою (така ж схема підходить при схудненні, якщо ваш раціон не дозволяє добрати білок).


Для отримання максимального ефекту при наборі маси тренери фітнес-клубів рекомендують купити міцелярний казеїн. Його завдання – постачати організм білком протягом усієї ночі.

Склад: концентрат сироватковий білковий з масовою часткою білка 80% КСБ-УФ-80, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Лимон”, підсолоджувач (сукралоза), екстракт куркуміна, лецитин.

Термін придатності:
12 місяців від дати виробництва.
Дата виробництва відповідає номеру партії та приведена на упаковці.

Умови зберігання:
зберігати в сухих, чистих, добре вентильованих приміщеннях, що не мають стороннього запаху при температурі від плюс 5 до плюс 22 і відносній вологості повітря не вище 75%

купити протеїн

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду