WHEY PROTEIN 80% Шоколад-Апельсин 920г

560 грн.
Виробник:Willmax
Модель: wx117

Протеїн- 32 г Вуглеводи 1,1 г Вcaa- 7,2 г

Whey Protein WPC 80. Флагман нашої лінійки протеїнів, вміст білка 80%.


Whey Protein 80% Шоколад-Апельсин – це чистий сироватковий протеїн, створений для вживання в період інтенсивних фізичних навантажень. Якщо регулярно займаєтеся силовими тренуваннями, в організмі необхідно підтримувати оптимальний рівень азоту та амінокислот. Навіть при нестачі білкових страв у раціоні цього можна досягти за допомогою сироваткового протеїну «Вілмакс».

Виробник розробив формулу ідеального протеїну. Спортхарч отриманий з концентрату сироваткового білка, максимально очищений від жирів та вуглеводів. За його виробництві не використовуються компоненти штучного походження. Бренд пропонує недороге, але еталонне джерело протеїну – в одній порції приготовленого коктейлю міститься 32 г чистого білка.

Переваги протеїну Whey Protein 80% Шоколад-Апельсин

Протеїн забезпечує повноцінне харчування м'язів. Білок, отриманий із молочної сироватки, швидко засвоюється – протягом 20-40 хвилин, що сприяє своєчасному надходженню поживних речовин у м'язи під час тренування та після неї.

Виробником протеїн Whey Protein 80% заявлено як спортивне харчування для набору маси. Проте спортивні нутріціологи та тренери єдині на думці: він підходить для будь-якої спортивної програми. Спортхарч допоможе швидше і ефективніше досягти намічених цілей при нарощуванні маси, при наданні м'язового тонусу, при роботі на рельєф, при рекомпозиції тіла та схудненні.


Одна з переваг спортивної добавки – знижений вміст вуглеводів та жирів. В одній порції протеїнового коктейлю лише 1 г вуглеводів. Такий склад робить протеїн ідеальним для прийому під час зниження жирового компонента та набору сухої м'язової маси.

Завдяки високому вмісту BCAA (незамінних амінокислот з розгалуженими бічними ланцюжками) спортхарч прискорює відновлення м'язів після інтенсивних навантажень, запобігає катаболізму.


Також спортсмени оцінять інші переваги спортивної добавки: 100% засвоєння, приємний смак, гарне розмішування без грудочок. Протеїн поєднується з іншими видами спортивного харчування. Так, для мети нарощування маси, крім нього, ви можете у наших магазинах в Україні купити гейнер, а в період сушіння – додатково придбати BCAA для запобігання катаболізму.

Спортхарч можна змішувати з водою, соком, молоком. Однак варто пам'ятати, що напої підвищують загальну калорійність коктейлю.

Склад: концентрат сироватковий білковий з масовою часткою білка 80% КСБ-УФ-80, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Апельсин”, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Шоколад”, підсолоджувач (сукралоза), карамельний порошок, лецитин.

Термін придатності:
12 місяців від дати виробництва.
Дата виробництва відповідає номеру партії та приведена на упаковці.

Умови зберігання:
зберігати в сухих, чистих, добре вентильованих приміщеннях, що не мають стороннього запаху при температурі від плюс 5 до плюс 22 і відносній вологості повітря не вище 75%

купити протеїн

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду