WHEY PROTEIN 80% Шоколад-Лісовий горіх 920г

560 грн.
Виробник:Willmax
Модель: wx103

Протеїн- 32 г Вуглеводи 1,1 г Вcaa- 7,2 г

Whey Protein WPC 80. Флагман нашої лінійки протеїнів, вміст білка 80%.


Whey Protein 80% Шоколад-Лісовий горіх – на 100% працюючий протеїн з унікальною формулою. Виробнику Вілмакс вдалося створити спортивну добавку з дуже високим вмістом чистого білка. Одна порція протеїнового коктейлю забезпечує ударною дозою важливого макронутрієнта. Організм отримає 32 г чистого білка, що дозволить йому запустити потужний анаболічний процес. Протеїн містить швидкозасвоюваний протеїн. Він розпадається на амінокислоти та пептиди протягом 20-40 хвилин, що дозволить швидко отримати необхідний для м'язів будівельний матеріал.

Виробник розробив спортивну добавку, в якій баланс зміщений саме на вміст білків та амінокислот. Вона містить мінімум вуглеводів (1 г у порції) та жирів (близько 2 г у порції). Така формула дозволяє використовувати Whey Protein 80% не тільки як спортивне харчування для набору маси, але і як спортивне харчування для схуднення. Поживність однієї порції всього 165 калорій, тому його неважко включити навіть низькокалорійний раціон. При схудненні спортпіт від «Вілмаск» цінний тим, що забезпечує організм білком і тим самим зупиняє катаболічні процеси, неминучі у разі зниження маси.

Інші особливості сироваткового протеїну:

- Виготовлений із концентрату сироваткового білка – недорогої сировини, дуже цінної з погляду вмісту білка зі 100% засвоєнням. Якщо плануєте купити недорогий протеїн з ефективною робочою формулою, придивіться саме Whey Protein 80% Шоколад-Лісовий горіх від Willmax.
- Збагачений незамінними амінокислотами – BCAA. Вони не тільки допомагають швидше наростити м'язи, а й прискорюють їх відновлення після інтенсивних навантажень, а також захищають від руйнування м'язових волокон, наприклад, на етапі зниження жиру.
- Збагачений глютаміном – амінокислотою, яка позитивно впливає на стан шлунково-кишкового тракту, усуває синдром подразненого кишечника. Також він має позитивний ефект для відновлення після тренувань.


Whey Protein 80% Шоколад-Лісовий горіх – це легкий спосіб заповнити нестачу білка в організмі. Він підходить для щоденного вживання. Розроблений для того, щоб усунути нестачу денного раціону та рятує, коли в меню недостатньо білкових страв. Він показаний для спортсменів, які відчувають інтенсивні навантаження, як додаткове джерело білка. В організмі професійних атлетів амінокислоти витрачаються дуже швидко, протеїн Willmax дозволить швидко відновить дефіцит. Також ви можете у наших магазинах у Києві купити міцелярний казеїн, BCAA, креатин та інший спортпіт виробника.

Склад: концентрат сироватковий білковий з масовою часткою білка 80% КСБ-УФ-80, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному “Лісовий горіх”, какао порошок, підсолоджувач (сукралоза), лецитин.

Термін придатності:
12 місяців від дати виробництва.
Дата виробництва відповідає номеру партії та приведена на упаковці.

Умови зберігання:
зберігати в сухих, чистих, добре вентильованих приміщеннях, що не мають стороннього запаху при температурі від плюс 5 до плюс 22 і відносній вологості повітря не вище 75%

купити протеїн

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду